Nasza Szkoła przyłączyła się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Celem inicjatywy było zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji miała nieco odmienny charakter.

Do akcji przyłączyło się Szkolne Koło Caritas. Uczniowie z klas starszych (VII i VIII) wykonali kartki z życzeniami świątecznymi i przekazywali je sąsiadom lub samotnie mieszkającym osobom. Uczniowie przygotowali samodzielnie słodkie upominków (pierniki), i w okresie przedświątecznym obdarowują nimi osoby z najbliżej okolicy. W akcji pomagają również rodzice, zapewniając bezpieczeństwo w czasie przekazywania świątecznych kartek i upominków.

Poniżej zdjęcia wykonanych podarunków: