Podczas styczniowych zajęć w świetlicy szkolnej uczniowie mieli okazje do wielu twórczych działań. Po długiej przerwie  świątecznej powitaliśmy Nowy Rok wykonując prace plastyczne przedstawiające noc sylwestrową z kolorowymi fajerwerkami.

Podczas mroźnych dni wykonywaliśmy papierowe bałwanki, które zagościły w naszej sali. Kolejnym bardzo ważnym dniem do, którego się przygotowywaliśmy był Dzień Babci i Dziadka, uczniowie przez kilka zajęć tworzyli przepiękne laurki dla swoich dziadków, wkładając w nie całe swoje serce. W ten sposób na uroczystej akademii mogli podziękować swoim dziadkom za ich miłość i troskę.

Świetliczaki uwielbiają zadania i zagadki logiczne, w związku z tym podczas tygodnia z baśniami oprócz tradycyjnego czytania baśni pojawiły się liczne zagadki i escape roomy z wykorzystanie tablicy multimedialnej.

Uczniowie korzystali również z aktywności fizycznej podczas zabaw ruchowych, gry w tenisa stołowego oraz krótkich spacerów po najbliższej okolicy.