W środę 4 grudnia 2019r uczniowie klas V - VIII wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Krakowa. Na początku zwiedziliśmy Wawel, a dokładnie Katedrę Wawelską, w której mogliśmy podziwiać niezwykłe wnętrze, miejsce koronacji królów Polski i jednocześnie miejsce ich spoczynku. Wrażenie dla zwiedzających robi barokowy wystrój Katedry.
Następnie udaliśmy się do krypty pod Katedrą, gdzie spoczywa marszałek Józef Piłsudski, w przedsionku krypty w sarkofagu po lewej stronie pochowany jest prezydent Lech Kaczyński z żoną Marią, którzy zginęli w katastrofie lotniczej w 2010roku.
Potem pojechaliśmy do Parku Trampolin GOjump, w którym nasi uczniowie aktywnie bawili się korzystając z atrakcji GOAIR oraz trampolin.Przed wyruszeniem do domu zahaczyliśmy o Centrum Handlowe M1, gdzie uczniowie uzupełnili zapasy żywności. Następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną.

(RB)