Tradycją w naszej szkole jest wykonywanie ozdób wielkanocnych. Dlatego też został zorganizowany i przeprowadzony szkolny konkurs plastyczny „Kolorowa Wielkanoc” Uczniowie klas 0 – VII z entuzjazmem przystąpili do wykonywania prac i w sumie na wystawie zaprezentowano ich ponad 40.

Wystawa wielkanocnych prac niewątpliwie była inspiracją i „ kopalnią pomysłów” do wykonania podobnych, na swoje świąteczne stoły. Techniki i materiały były przeróżne. Pojawiły się kartki wielkanocne, pisanki, koszyczki, zajączki wykonane z papieru, koralików, muszelek, filcu i bibuły. Były tez przepiękne stroiki z materiałów recyklingowych, drewna, gałązek.

Jury długo obradowało nad wyborem najpiękniejszych ozdób.

Wyróżniono 30 najbardziej oryginalnych prac. Pan dyrektor Krzysztof Pyrdoł, podczas uroczystego apelu wręczył zwycięskim uczniom dyplomy – wyróżnienia i nagrody, ufundowane ze SKC.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.