W dniu 07 kwietnia 2022 r. Samorząd Szkolny zorganizował Dzień Bez plecaka. Każdy uczeń przyszedł tego dnia do Szkoły z czymś wyjątkowym. Pomysłowość dzieci i młodzieży nie znała granic. Pojemniki na książki były bardzo różnorodne, od zabawnych po szalone. Wszystkie jednak w granicy rozsądku i bezpieczeństwa. Byli uczniowie, którzy pokonali nawet kilometr pieszo pchając przed sobą wózek sklepowy, taczki lub auto sterowane na pilota. Korytarze szkolne zatłoczone zostały doniczkami, poduchami, koszami, futerałami na instrumenty, pojawiły się nawet grill, opona, garnki, kosze wiklinowe, walizki, nosidełka, koń na biegunach czy nakrycia głowy. Komisja uczniowska wytypowała jednak najbardziej atrakcyjne pomysły jako wygrane.

W kategorii klas 1-3: Emilia Kunicka, Karina Kunicka, Helena Augustynek

klasy 4-8: Oliwia Batko, Gabriela Sopata, Piotr Kunicki

Wszystkim gratulujemy pomysłowości. Wielu gratulujemy poświęcenia w transporcie swoich olbrzymich a nawet ciężkich "plecaków".