Dzisiaj w naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Uroczystość rozpoczęliśmy od krótkiego apelu na holu. Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim dzieciom, a wychowawcy rozdali słodycze przygotowane przez Radę Rodziców, po czym starsze klasy udały się na salę gimnastyczną. Tam odbył się turniej "zbijaka". Po rozgrywkach wszyscy obejrzeli w klasach filmy, jedli pizze oraz inne przekąski przywiezione przez rodziców. Ostatnim punktem tego dnia były rozgrywki sportowe. Klasy od 4-6 rywalizowały ze sobą o tytuł najbardziej wysportowanej klasy a starsi uczniowie VII - VIII grali w piłkę nożną i siatkową na boisku szkolnym. Rozgrywki wygrała klasa 6. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Natomiast dzieci z klas I -III i oddziału przedszkolnego udały się na wycieczkę do Nibylandii w Brzeznej. Czas w sali, w której znajdowały się m.in. tory przeszkód, ściana wspinaczkowa i boisko sportowe minął bardzo szybko. Atrakcji było co niemiara. Dzieci się bawiły świetnie.