W świątecznym klimacie pomimo deszczowej i wietrznej aury, w niedzielę 19 grudnia 2021 roku w Łukowicy odbył się tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Nasza Szkoła również wzięła w nim udział. Uczniowie klas starszych oraz Szkolne Koło Caritas przygotowali szeroką gamę artykułów świątecznych, upominków  takich jak: ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, piernikowe łakocie.

W sprzedaży naszych ”zestawów świątecznych”, wzięli udział wolontariusze Szkolnego Koła Caritas: Gabrysia Sopata, Oliwia Batko, Wioletta Pacholarz, Antoni Augustynek oraz sympatycy: Izabela Gurgul, Hanna Bugajska, którym towarzyszyli rodzice: Pan Grzegorz Gurgul, Pan Adam Augustynek, Pani Magdalena Bugajska.

Serdecznie dziękujemy rodzicom: Pani Barbarze Kunickiej,  Pani Magdalenie Bugajskiej, Państwu Jolancie i Adamowi Augustynkom za przygotowanie dodatkowych stroików świątecznych, piernikowych choinek.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.