W październiku rozgrywane były gminne mistrzostwa w halowej piłce nożnej. Reprezentacje naszej Szkoły dwukrotnie znalazły się na podium.

Sukcesy odnieśliśmy w Igrzyskach Dzieci (rocznik 2009 i młodsi). W kategorii dziewcząt reprezentacja SP Stronie wywalczyła drugie miejsce w gminie Łukowica. Skład: Wiktoria Dziedzina, Ewelina Kuzar, Dominika Leśniak, Elżbieta Migacz, Patrycja Nalepa, Julia Wilk, Zuzanna Wajda, Martyna Wolińska. SP Stronie dysponowało najmłodszym składem, bowiem wystąpiły dziewczęta z rocznika 2010 i 2011.

W kategorii chłopców nasza reprezentacja wywalczyła trzecie miejsce, występując w składzie: Jerzy Dzięgiel, Grzegorz Gurgul, Marek Gurgul, Ryszard Gurgul, Tomasz Gurgul, Łukasz Kunicki, Wiktor Sędzimir.

Puchary za zajęte miejsca wręczał wójt gminy Łukowica Pan Bogdan Łuczkowski.