22.05.2023 r. rozstrzygnięto i podsumowano szkolne konkursy czytelnicze. Spośród uczestników konkursu plastycznego „Jan Paweł II  w oczach dzieci" dla klas I-IV, komisja biorąc pod uwagę: zgodność pracy z tematem i regulaminem konkursu, estetykę wykonania, oryginalność, technikę dokonała oceny prac.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Dziedzina Liliana kl. II –      I miejsce

Krzyształ Monika kl. III –    II miejsce

Augustynek Helena kl. IV – III miejsce

Wyróżnienie:

Plata Szymon kl. I

Malarz Anna kl. III

Kunicka Karina kl. II

Kolejne miejsca zajęli:

Kowalczyk Eliza, Gryźniak Jan, Gamoń Hanna, Gomółka Weronika, Spyrka Julia, Spyrka Dorota, Kotkiewicz Fabian, Kunicki Mateusz, Dzięgiel Antoni, Malarz Emilia, Rudnicka Rita, Augustynek Franciszek, Szpiech Olga, Kmak Eliza, Kowalczyk Jan, Plata Antonina, Wilk Piotr, Krzyształ Franciszek, Szczęsny Aleksandra, Bieniaszewski Kacper, Kunicka Emilia, Wajda Izabela, Szewczyk Michał.

W konkursie wiedzy „Co wiesz o Papieżu Janie Pawle II?” dla klas V- VIII wyłoniono tych uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów rozwiązując test, a następnie odpowiadając na wylosowane zestawy pytań.

I miejsce – Zofia Augustynek kl. VI

II miejsce – Karolina Malarz kl. VI

III miejsce – Jan Bachowski kl. VII

Wyróżnienie:

Zelek Aleksandra kl. VIII

Wajda Weronika kl. VI

Kunicki Piotr kl. VII

Kolejne miejsca zajęli:

Migacz Elżbieta, Dudziak Radosław, Kunicka Paulina, Rapacz Karol, Nalepa Patrycja, Kuzar Ewelina, Sułkowski Bartosz, Oleksy Piotr, Bugajska Gabriela.

Natomiast w konkursie recytatorskim Poezja Karola Wojtyły – Jana Pawła II dla kl. VI-VIII komisja dokonując oceny recytacji wg określonych kryteriów ustaliła następujące miejsca uczestników:

I miejsce – Hanna Bugajska kl. VIII

II miejsce ex aequo – Zofia Augustynek kl. VI, Izabela Gurgul kl. VIII

III miejsce ex aequo – Karolina Malarz kl. VI, Piotr Oleksy kl. VII

Dodatkową nagrodą była Nagroda Specjalna – figurka Jana Pawła II wydrukowana na szkolnej drukarce 3D. Nagrodę otrzymał uczeń kl. VIII Jerzy Dzięgiel, który udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi na pytania zadawane przez nauczyciela–organizatora konkursów o Janie Pawle II spośród zebranych uczniów (publiczności).

Zwycięzcy konkursów i wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, a wszyscy pozostali biorący udział w konkursach książeczki lub okolicznościowe upominki, które ufundowali: C. Plata i ks. K. Kania.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim biorącym udział w konkursach!!!