W październiku odbyły się szkolne konkursy: z języka niemieckiego „Baśnie braci Grimm”, z informatyki „Kodujemy w Scratch” oraz konkurs świetlicowy „Jesienne stworki”.

1. Uczniowie naszej Szkoły wykonali prace z jesiennych darów przedstawiające stworki, cudaczki i zwierzaczki. Wszystkie prace były bardzo piękne! Zobaczcie sami!
    I miejsce Rita Rudnicka
    II miejsce Antonina Plata
    III miejsce Szymon Plata
    Wyróżnienia: Karina Kunicka, Liliana Dziedzina, Dorota Spyrka, Olga Szpiech, Roman Gryźniak, Aleksandra Szczęsny
  2. Do konkursu informatycznego przystąpiły tylko dwie osoby. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu gry typu Escape Room.
    I miejsce Jan Gryźniak

3. Ostatnim z konkursów był konkurs z języka niemieckiego. Tematem konkursu było wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki lub pacynki tematycznie związanej z bohaterami baśni braci Grimm.
    I miejsce Roman Gryźniak
    II miejsce Jan Gryźniak