Przedmiotem konkursu było wykonanie przez uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 pracy plastycznej na temat „Papież Polak - podróżnik”.

Celem konkursu było propagowanie wiedzy o św. Janie Pawle II i miejsc z nim związanych, kultywowanie pamięci o Papieżu Janie Pawle II, rozbudzenie wyobraźni i kreatywności uczniów, pobudzenie aktywności twórczej.

Na konkurs wpłynęło 26 prac, autorzy wykazali się dużą pomysłowością i starannością.

Prace zostały wyeksponowane na sztalugach na przewiązce. Nauczyciele i pracownicy Szkoły mogli oddawać głosy na najciekawsze ich zdaniem prace plastyczne oraz spełniające kryteria konkursu.

Wyniki głosowania w poszczególnych kategoriach:

Wyróżnieni:

Oddział przedszkolny:  Hanna Hybel, Emilia Malarz, Alicja Dyrek

Klasa I: Kajetan Gacal, Weronika Gomółka, Halszka Leśniak

Klasa II: Anna Malarz, Eliza Kmak, Marlena Leśniak

Klasa III: Jan Gryźniak, Mark Powell, Helena Augustynek

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Księdza Kacpra Kanię.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.