Nim rozpocznie się adwent – podniosły czas oczekiwania na narodzenie się Bożej Dzieciny, uczniowie naszej Szkoły wzięli udział  w zabawie andrzejkowej. Aby uatrakcyjnić zabawę młodszym uczniom, uczennice należące do Szkolnego Koła Caritas przygotowały przedstawienie przybliżające dawne tradycje związane z wieczorem andrzejkowym, a na trąbce zagrał Kamil Dudziak. Przeprowadziły również rozmaite zabawy oraz tańce, w których ich młodsi koledzy i koleżanki ochoczo uczestniczyli. Po południu odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas V- VIII. Uczniowie wesoło bawili się przy dobrej muzyce. Zaś o pyszny poczęstunek regenerujący siły do dalszej zabawy zadbali rodzice, którym bardzo dziękujemy za współpracę :)