Dnia 15.12.2022 r. w hali sportowej w Łukowicy odbyły się Igrzyska Dzieci w koszykówce dziewcząt. Najlepsza w gminnej rywalizacji okazała się reprezentacja naszej Szkoły. Drużyna dziewcząt wygrała wysoko wszystkie spotkania.

Klasyfikacja końcowa: 1. SP Stronie, 2. SP Łukowica, 3. SP Przyszowa I, 4. 4. SP Przyszowa II (Berdychów), 5. SP Młyńczyska.

Skład SP Stronie: Zofia Augustynek, Gabriela Bugajska, Wiktoria Dziedzina, Ewelina Kuzar, Dominika Leśniak, Elżbieta Migacz, Patrycja Nalepa, Kalina Szpiech, Weronika Wajda, Zuzanna Wajda, Julia Wilk.

Drużyna SP Stronie uzyskała awans na zawody powiatowe, które odbędą się pod koniec stycznia 2023 roku w Limanowej.

To już trzecie mistrzostwo gminy Łukowica drużyny dziewcząt w tej kategorii wiekowej w tym roku szkolnym. Wcześniej okazały się najlepsze w halowej piłce nożnej (III miejsce w etapie powiatowym) i w koszykówce 3x3 (5 miejsce w etapie powiatowym).

Dzisiaj w hali sportowej w Łukowicy odbyły się Igrzyska Dzieci w koszykówce chłopców. Nasza mocna drużyna chłopaków zdobyła pierwsze miejsce i będzie reprezentować naszą Szkołę w powiecie...