W piątek 27 października 2023 roku nagrody i wyróżnienia odebrali najlepsi wśród najmłodszych autorów rymowanek nadesłanych na konkurs literacko-plastyczny „Moje Rymowanki” zorganizowany przez Pałac Młodzieży i Stowarzyszenie „Fabryka Marzeń.

Konkurs miał na celu rozwijanie uzdolnień twórczych zarówno literackich jak i plastycznych u dzieci.  Zadaniem uczestników było ułożenie zestawu rymowanek (w liczbie co najmniej 3-5) o dowolnej tematyce. Przy każdej rymowance powinna była znajdować się ilustracja samodzielnie wykonana przez dziecko.

Po obejrzeniu 150 prac nadesłanych na konkurs „Moje Rymowanki” komisja przyznała 19 nagród i 18 wyróżnień. Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się również  uczniowie klasy III - Halszka Leśniak oraz Franciszek Augustynek.

Gratulujemy!