Dnia 29 października 2017r. klasy IV - VII wybrały się do Nowego Sącza na "Małopolską Noc Naukowców". Poszczególne zajęcia odbywały się w budynkach Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Uczniowie m. in. oglądali pokazy (np.: pokazy wybranych elementów sztuk walki), prezentacje, eksperymenty; brali udział w warsztatach z j. angielskiego, w czasie których zdobywali nagrody; w turnieju "Najlepszy z 10" z zakresu geografii. W tym konkursie dwoje naszych uczniów: J. Gurgul i W. Rapacz z klasy VI zdobyli II i III miejsca.

Uczestniczyli w warsztatach rekreacyjno - sportowych, które cieszyły się największą popularnością i część naszych uczniów brała w nich czynny udział. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także eksperymenty laboratoryjne, którym przyglądali się nasi uczniowie.