W hali sportowej w Łukowicy odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) dziewcząt w piłce nożnej halowej. Najlepsza w gminie Łukowica okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Stroniu.

Drużyna ze Stronia była niepokonana, wyraźnie zwyciężając w całym turnieju. Drużyna SP Stronie złożona była wyłącznie z uczennic klasy VII: Zofia Augustynek, Gabriela Bugajska, Wiktoria Dziedzina, Dominika Leśniak, Karolina Malarz, Zuzanna Wajda, Amelia Zięba. (Zdjęcie: GOKSiT Łukowica)

Kilka dni wcześniej w tej kategorii wiekowej rywalizowała również drużyna chłopców. SP Stronie sklasyfikowane zostało na 4 miejsce. Skład: Marek Gurgul, Ryszard Gurgul, Łukasz Kunicki, Marcin Majewski, Mateusz Majewski, Piotr Oleksy, Wiktor Sędzimir, Szymon Wiktor.