Podsumowanie koszykarskich sukcesów drużyn Szkoły Podstawowej w Stroniu. W drugiej połowie stycznia dokończenie rywalizacji w koszykówce, w mistrzostwach powiatu udział wezmą drużyny dziewcząt (obie kategorie wiekowej).

Drużyny, które w zawodach gminnych zajęły miejsca na podium wywalczyły dla szkoły nowe piłki do koszykówki (łącznie 7 sztuk!). Warto podkreślić, że w koszykarskiej rywalizacji udział wzięła zdecydowana większość uczniów klas IV-VIII.

KOSZYKÓWKA:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009 i 2010), kategoria dziewcząt. Mistrzostwo Gminy Łukowica (awans do etapu powiatowego, który odbędzie się w styczniu 2024 roku).

Skład: Zofia Augustynek, Gabriela Bugajska, Wiktoria Dziedzina, Dominika Leśniak, Karolina Malarz, Kalina Szpiech, Weronika Wajda, Zuzanna Wajda, Patrycja Wojnarowska, Amelia Zięba.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009 i 2010), kategoria chłopców. Trzecie miejsce w etapie gminnym.

Skład: Radosław Dudziak, Marek Gurgul, Ryszard Gurgul, Szymon Kmak, Łukasz Kunicki, Marcin Majewski, Mateusz Majewski, Piotr Oleksy, Wiktor Sędzimir, Szymon Wiktor.

Igrzyska Dzieci (rocznik 2011 i młodsze), kategoria dziewcząt. Mistrzostwo Gminy Łukowica (awans do etapu powiatowego, który odbędzie się w styczniu 2024 roku).

Skład: Helena Augustynek, Laura Bargieł, Eliza Kmak, Monika Krzystał, Emilia Kunicka, Karolina Kunicka, Ewelina Kuzar, Patrycja Nalepa, Elżbieta Migacz, Antonina Plata, Julia Wilk, Martyna Wolińska.

Igrzyska Dzieci (rocznik 2011 i młodsi), kategoria chłopców. Drugie miejsce w etapie gminnym.

Skład: Kacper Bieniaszewski, Franciszek Bugajski, Kamil Dudziak, Grzegorz Gurgul, Jan Kowalczyk, Wiktor Kowalczyk, Karol Rapacz, Bartosz Sułkowski, Michał Szewczyk, Norbert Wajda, Tomasz Wajda, Piotr Wilk.

KOSZYKÓWKA 3x3:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009 i 2010), kategoria dziewcząt. Mistrzostwo Gminy Łukowica, 7 miejsce w etapie powiatowym.

Skład: Gabriela Bugajska, Wiktoria Dziedzina, Kalina Szpiech, Zuzanna Wajda.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009 i 2010), kategoria chłopców. Czwarte miejsce w etapie gminnym.

Skład: Szymon Kmak, Łukasz Kunicki, Piotr Oleksy, Wiktor Sędzimir.

Igrzyska Dzieci (rocznik 2011 i młodsze), kategoria dziewcząt. Mistrzostwo Gminy Łukowica (5 miejsce w etapie powiatowym):

Skład: Ewelina Kuzar, Patrycja Nalepa, Elżbieta Migacz, Martyna Wolińska.

Skład: Grzegorz Gurgul, Wiktor Kowalczyk, Tomasz Wajda, Piotr Wilk.