21 stycznia 2020r. w Szkole Podstawowej w Stroniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie uczniów naszej Szkoły. Świętowanie rozpoczęliśmy od Mszy świętej w Kaplicy. Następnie przeszliśmy do budynku Szkoły. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przygotowały piękne wiersze i piosenki. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami.

Uczniowie klas I-III najpierw przedstawiły Jasełka, potem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Na koniec wszyscy uczniowie złożyli swoim Dziadkom i Babciom życzenia oraz wręczyli laurki. Po części oficjalnej niecodzienni Goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i ciastko.

To był dla nas wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu i radości.