W środę tj. 18.04.2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Dzieci w tym dniu brały udział w różnych konkursach i zabawach językowych. Na jednej z lekcji uczniowie klas od IV-VII wysłuchały bajki w języku angielskim, następnie odpowiadali na pytania dotyczące wysłuchanego tekstu. Odbył się również konkurs na najlepiej zaśpiewaną piosenkę po angielsku. Na przerwach zorganizowano mini quiz na temat kultury Wielkiej Brytanii i Niemiec. Uczniowie losowali pytania, a za prawidłowe odpowiedzi otrzymywali nagrody. W klasach młodszych I-III na długiej przerwie odbyły się zawody językowe. Przedstawiciele poszczególnych klas rozwiązywali zagadki oraz odgadywali słówka po angielsku. A oto wyniki:

I miejsce: 18 pkt: klasa II

II miejsce: 17 pkt: klasa III oraz klasa I

Serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc w zorganizowaniu zabaw oraz za aktywny udział, a zwycięzcom życzę powodzenia oraz dalszych sukcesów!!!