Dnia 3 czerwca 2024 r. w naszej szkole w miłej i rodzinnej atmosferze obchodziliśmy Dzień Rodziny. Rodzice przybyli, aby wspólne ze swoimi pociechami świętować to wzruszające wydarzenie. Na początek Pan Dyrektor powitał przybyłych gości i złożył życzenia. Uroczystość rozpoczął występ dzieci z oddziału przedszkolnego, które pięknie wyraziły swoją miłość do rodziców poprzez wiersz, piosenkę i taniec. Następnie uczniowie z las I - III zaprezentowali swój program artystyczny, nie zabrakło też zabaw i konkursów w wykonaniu klas IV-VIII, w które ochoczo zaangażowali się rodzice. Po uroczystości dzieci i młodzież złożyli życzenia i wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Po zakończeniu części artystycznej, rozpoczęły się gry i zabawy na świeżym powietrzu, dzięki uprzejmości i zaangażowaniu rodziców, dzieci mogły korzystać do woli z dmuchanej zjeżdżali, kul bumper ball, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, a w przerwie od zabawy dzieci zajadały się kiełbaskami z grilla oraz popcornem.

Dzisiejszy Dzień Rodziny pięknie ilustrują słowa znanej sentencji: Wspomnienia, które tworzymy z naszą rodziną są wszystkim. Dziękujemy Radzie Rodziców za nieocenioną pomoc w organizacji dzisiejszej uroczystości.