Dnia 15.12.2022 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego naszej Szkoły wzięły udział w X Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”.

Konkurs realizował cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd, integracja i współpraca przedszkoli w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci, ale przede wszystkim wytworzenie świątecznej atmosfery.

W kategorii soliści, naszą Szkołę reprezentowała Hania Hybel, która zaśpiewała kolędę pt. „Gdy Pan Jezus się narodził”. W kategorii zespoły przedszkolaki - Pszczółki" zaśpiewały kolędę pt. „Przylecieli Aniołkowie”.

Dla dzieci były to niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń. Gratulujemy wspaniałego występu Solistce  i „Pszczółkom” !