W dniach 21 i 22 października w naszej Szkole przeprowadzono konkursy MULTITEST z matematyki i języka polskiego organizowane przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES). Do udziału w konkursach zgłosiło się łącznie 13 uczniów z klas V - VIII.

W konkursie z matematyki wzięły udział: 2 os. z klasy V, 2 z kl. VI, 1 z kl. VII i 2 os. z kl. VIII.

W konkursie z języka polskiego uczestniczyły: 2 os.z kl. V, 1 os. z kl. VI, 1 os z kl. VII,  os z kl. VIII.

Wśród uczestników konkursuz obu przedmiotów 12 uczniów otrzymało dyplomy uznania za udział w konkursie, natomiast uczennica klasy VII Magdalena Pacholarz otrzymała DYPLOM WYRÓŻNIENIA z matematyki za uzyskanie 186 pkt. z 208 możliwych do zdobycia, co ostatecznie dało jej 12 miejsce w kraju.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali wyróżnienie na apelu szkolnym.

Gratlujemy i życzymy dalszych sukcesów szkolnych.