Konkurs został ogłoszony w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”, który realizowany jest w naszej szkole od kilku lat. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I - III oraz IV - V.

Celem konkursu było:

• kształtowanie wśród dzieci nawyków żywieniowych, polegających na regularnym spożywaniu owoców i warzyw,
  • wyrażanie swojej postawy żywieniowej poprzez działalność plastyczną i literacką,
  • promowanie zdolności i talentów,
  • umożliwienie uczniom osiągnięcia sukcesu.

Konkurs został przeprowadzony w 3 kategoriach:

Klasy I - III:

• konkurs recytatorski
  • wokalny z kategorii warzywa i owoce

Klasy IV - V:

• konkurs plastyczny polegający na wykonaniu plakatu zachęcającego do spożywania warzyw i owoców, promujące zdrowy styl życia.

Komisja konkursowa w składzie Pan Dyrektor Krzysztof Pyrdoł, Pani Aneta Wachowicz i Pani Janina Gryźniak, wyłoniła następujących laureatów:

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

Antoni Dzięgiel

Oliwier Kos

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Serdeczne podziękowania dla Pani Alicji Plata za przygotowanie z filcu „gier dydaktycznych” z warzywami i owocami, które zostały przeznaczone na nagrody dla uczestników konkursu.