•   Tymon Plata z oddziału przedszkolnego w kategorii I - rodziny dzieci w wieku przedszkolnym, uzyskał wyróżnienie w Konkursie plastycznym: "Święty Mikołaj – człowiek o niezłomnej wierze”

• Maria Dzięgiel z klasy VI zajęła I miejsce w XVII Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym  „Moja kartka bożonarodzeniowa” organizowanym w ramach Przeglądu Działań Artystycznych „Pod skrzydłami anioła”, natomiast Aleksandra Szczęsny z klasy II oraz Alicja Gurgul z oddziału przedszkolnego uzyskały wyróżnienie w tym konkursie.

•  Aleksandra Szczęsny z klasy drugiej zdobyła nagrodę w XX Ogólnopolskim  Przeglądzie Plastycznym  „Anioł”, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.

• Rita Rudnicka z drugiej klasy zajęła III miejsce w Konkursie artystycznym pn.: "Dom mocy bez przemocy" zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej. W dniu 18 grudnia 2023 r. odbyło się wręczenie nagród.

GRATULUJEMY!