Dnia 20.12.2017 r. na apelu szkolnym podsumowano szkolny konkurs czytelniczy  kl. IV - VII, "Historia i zwyczaje świąteczne – Boże Narodzenie",  który miał formę pisemną składającą się z 3 części:

I część - 20 pytań wymagających odpowiedzi opisowych

II część – krzyżówka świąteczna

III część – rozsypanka wyrazowa

Łącznie w eliminacjach konkursu udział wzięło 24 uczniów. Spośród nich wyłoniono tych, którzy uzyskali powyżej 70% punktów tj. 34 pkt.  Najlepszym uczniom wręczono nagrody książkowe, a wszystkim uczestnikom drobne upominki świąteczne. Nagrody i upominki ufundowali ks. P. Wrzos, ks. M. Kawa i Rada Rodziców.

Wyniki szkolnego konkursu czytelniczego:

I miejsce – Franciszek Plata – kl.VII

II miejsce – Antoni Augustynek – kl.IV

III miejsce – Agnieszka Groń – kl.VII

IV miejsce – Zuzanna Biel – kl.VI

V miejsce – Zofia Dzięgiel kl.IV, Julia Gurgul kl.VI, Magdalena Jonik kl.VI

VI miejsce – Kinga Bugajska kl.V, Klaudia Bieniaszewska kl.VI.