W Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego wśród szkół podstawowych w pływaniu. Naszą Szkołę reprezentowała sześcioosobowa grupa uczniów. Łącznie zdobyli trzy medale.

Wicemistrzem powiatu limanowskiego w stylu dowolnym (kategoria chłopcy, rocznik 2005-2006) został uczeń klasy siódmej Jan Warzecha. Natomiast wśród dziewcząt w najmłodszej kategorii wiekowej (rocznik 2010 i młodsze) trzecie miejsce wywalczyła Kalina Szpiech (styl grzbietowy) i Gabriela Bugajska (styl klasyczny).

W zawodach powiatowych naszą Szkołę reprezentowali również: Hanna Bugajska - styl dowolny rocznik 2007-2009; Izabela Gurgul - styl klasyczny rocznik 2007-2009; Zofia Augustynek - styl grzbietowy rocznik 2010 i młodsze).

Zawodnicy z trzech pierwszych miejsc mają prawo udziału w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w lutym 2020 roku w Myślenicach.