W dniu dzisiejszym w naszej Szkole odbył się bal karnawałowy. Uczniowie bawili sie w dwóch grupach wiekowych: najpierw klasy I- IV wraz z oddziałem przedszkolnym, a po południu uczniowie z klas V- VIII. Uczniowie młodszych klas zachwycili zebranych swoimi pięknymi strojami. Były księżniczki, królewny, postaci z gier komputerowych, policjanci,  strażacy,  spidermani.

Mamy z Rady Rodziców przygotowały smakowity  poczęstunek. Nad całością czuwały wychowawczynie klas młodszych. Po południu zabawę rozpoczęli uczniowie starszych klas, którzy dobrze się bawili przy różnorodnej muzyce, którą "serwował" uczeń klasy VII- Kacper Mróz w roli DJ- a. Dziękujemy Rodzicom z poszczególnych klas, którzy zorganizowali poczęstunek dla uczniów, a uczniom za wspólną zabawę.