W dniu 25 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Po odśpiewaniu hymnu, uczniowie klas ósmych przekazali sztandar Szkoły młodszym kolegom. Następnie odbyło się ślubowanie absolwentów. Głos zabrała również Pani Dyrektor Lucja Sułkowska. Dziękowała wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumowała ważniejsze wydarzenia, które odbyły się w naszej Szkole.

Po oficjalnym apelu siódmoklasiści pożegnali absolwentów pięknymi życzeniami i upominkami. Uczniowie klasy ósmej zaprezentowali część artystyczną. Następnym punktem apelu było wręczenie przez Panią Dyrektor  nagród książkowych dla uczniów z oddziału przedszkolnego oraz z kl. I-VIII.

Po apelu uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa, złożyli życzenia udanych wakacji, a następnie wszyscy udali się do Kaplicy na Mszę św.

Wszystkim życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku,

odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć w okresie wakacji.

Dyrektor i Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Stroniu