Dnia 24.01.2024 r. dzieci z klas I - III i oddziału przedszkolnego udały się do LDK w Limanowej na musical pt. "Alicja w Krainie Czarów".

Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla to opowieść o dziewczynce podróżującej w głąb wyobraźni. Głównym tematem jest podróż przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami. Do krainy czarów dostaje się podążając za Białym Królikiem przez jego norę w ziemi. Na swej drodze spotyka niesamowite postaci takie jak: Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier. Pod koniec swej przygody Alicja budzi się i uświadamia sobie, że zaczarowany świat jest tylko snem.

W spektaklu przedstawiono niezwykle fascynujące bajkowe elementy scenografii, które przeniosły widzów w magiczną krainę pełną tajemniczych postaci i niezwykłych zdarzeń. Dodatkowo, zaskakująco fascynujące kostiumy bohaterów dodawały przedstawieniu wyjątkowego charakteru. Barwne, kunsztownie wykonane stroje nadawały postaciom autentyczności i sprawiły, że dzieci mogły w pełni zanurzyć się w świecie fantazji.

Musical dostarczył widzom wiele niezapomnianych wrażeń, przenosząc ich w świat fantazji i przygody, gdzie każdy dźwięk, kolor i ruch na scenie tworzyły niepowtarzalną atmosferę, z której każdy z uczestników wyniósł pełne uroku wspomnienia.