W nowym roku szkolnym postaraliśmy się połączyć różne sprzęty, technologie, możliwości, aby wycisnąć ze szkolnych zasobów jak najwięcej z korzyścią dla uczniów.

Utworzyliśmy modele 3D różnych przedmiotów m.in. skrzatów, bombek, śnieżynek, ducha, breloków do sal lekcyjnych, kota, myszy.

Wydrukowane zostały modele kości do gry, które pomagają utrwalać tabliczkę zarówno w czasie lekcji jak i w zabawie.

Roboty wspierały nasze zajęcia na różnych przedmiotach: informatyka, zajęcia z wychowawcą, języki obce.

Na lekcjach techniki wykorzystywaliśmy sprzęt zakupiony w ramach programu.
Doposażenie kuchni w dalszym ciągu jest pomocne przy  wydawanie obiadów.

Sprzęty audiowizualny uświetnia nasze szkolne przedstawienia
m.in. z okazji Uroczystego Rozpoczęcia Roku Szkolnego, Dnia Edukacji Narodowej, Narodowego Dnia Niepodległości.

Uczniowie  kształtują swoje postawy świadomego obywatela wzmacniają właściwe zachowania. Podczas zajęć posługują się różnorodnym sprzętem i urządzeniami w sposób bezpieczny i zgodny z jego zastosowaniem, uczą się współpracy,  samoobsługi i komunikacji
w grupie. Rozwijają swoje zainteresowania i talent artystyczny oraz informatyczny.