Czerwiec zakończył naszą tegoroczną przygodę z projektem „Laboratoria Przyszłości”. Chociaż był to miesiąc intensywny- zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla nauczycieli, nie zabrakło ciekawych lekcji z wykorzystaniem pomocy zakupionych w ramach wspomnianego projektu.

Na lekcjach informatyki projektowano breloki dla klas 8 jako prezent na zakończenie szkoły, wydrukowaliśmy dla nich czterolistne koniczyny. Świetliczaki oglądały modele planet, stolice europejskie na okularach VR. Wydrukowaliśmy bryły, z których korzystali uczniowie na lekcjach matematyki a także ruchomy model koparki kołowej. Nie zabrakło również wykonania dekoracji 3D na gazetkę szkolną przy wpisach do Złotej Księgi tj. myszki, sowy, księgi, pióra.